Haber Detayı
29 Nisan 2021 - Perşembe 21:54 Bu haber 5750 kez okundu
 
Büyükşehir sağlık çalışanlarına elma dağıttı
Elmalılı üreticinin elinde kalan elmaları satın alarak vatandaşlara ücretsiz dağıtan Antalya Büyükşehir Belediyesi, kahraman sağlık çalışanlarını da unutmadı. Salgınla canla başla mücadele eden sağlık çalışanları için hastanelerde elma dağıtımı yapıldı.
SAĞLIK Haberi
Büyükşehir sağlık çalışanlarına elma dağıttı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yerelden kalkınma vizyonu ve sosyal belediyecilik anlayışı ile üreticinin ve vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan’da birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın bir örneğini daha hayata geçirerek, hem çiftçinin hem vatandaşların yüzünü güldürüyor. 

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ELMA

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla Elmalı'da çiftçilerin elinde kalan elmalar Büyükşehir Belediyesi tarafından ederinden satın alınarak, halka dağıtılıyor. Büyükşehir Belediyesi Covid-19 salgınında büyük bir özveriyle çalışmaya devam eden sağlık çalışanlarını da unutmadı. Antalya ve ilçelerinde sağlık çalışanlarına Büyükşehir Belediyesi tarafından elma dağıtıldı. Üçer kiloluk ambalajlara konulan elmalar, sağlık çalışanlarına ulaştırılmak üzere hastane yönetimlerine teslim edildi. 

 

İLÇELERDE DE DAĞITIM SÜRÜYOR

Üreticiden alınan elmaların Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından ilçelerde de dağıtımına devam edildi. 19 ilçede kurulan stantlarda vatandaşlara 3’er kiloluk poşetler içinde vatandaşlara ücretsiz elma dağıtımı gerçekleştirildi. 

 
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir, sağlık, çalışanlarına, elma, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı