Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 09:40 Bu haber 4555 kez okundu
 
Fuarda MAD de var
Kısa adı MAD olan Manavgat Aşçılar Derneği, 06-08 Şubat 2020 tarihleri arasında Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Belediyesi işbirliğinde düzenlenecek olan 'Ne Varsa Manavgat'ta Var' fuarına katılıyor. MATSO binasında düzenlenen toplantıya katılan MAD Başkanı İsmail Karataş, geleneksel hale gelen fuara katılmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
EKONOMİ Haberi
Fuarda MAD de var

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Belediyesi işbirliğinde bu yıl 6'sı 06-08 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan 'Ne Varsa Manavgat'ta Var' fuarına Manavgat Aşçılar Derneği (MAD) de katılma kararı verdi. MATSO binasında düzenlenen toplantıda MAD Başkanı İsmail Karataş ve MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan bir araya gelerek fuar etkinliği hakkında görüştü.
Toplantıda konuşan MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, 
Manavgat'ın iş dünyasının 6. kez gerçekleştirecekleri fuarın her geçen yıl daha da kurumsallaştığını belirterek bölgenin ekonomik ve ticari açıdan gelişimine katkı sağladığını söyledi. Fuarda Manavgat'ta toplu alım yapan firmalar, konaklama tesisleri ve restoran gibi işletmelerle, bu tesislere ürün sağlayan tedarikçi firmaların buluştuğunu hatırlatan Şükrü Arslan “Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat'ta var. Aradığınız her şeyi Manavgat'ta MATSO üyelerinde bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan, mal satmak isteyen iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşturun ve önünüzde 270 binden fazla yatak ve kocaman pazar var diyoruz. Pazar sahibi kurumlara da diyoruz ki ne alırsanız Manavgat'ta var. Dolayısıyla tedarikçi ve toplu alım yapan firmaları ikili iş görüşmeleri çerçevesinde bir araya getiriyoruz” dedi. Bölge ekonomisinin gelişimi açısından fuarın önemine vurgu yapan Arslan, fuarın sektörde kaliteyi artırmasını beklediklerini dile getirdi.
MAD Başkanı İsmail Karataş ise fuara destek verdiklerini belirterek fuarın geleneksel hale gelmesinden dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi. Şehrin birlik ve beraberlik içinde daha nice başarılı çalışmalara imza atabileceğini vurgulayan Karataş, fuara stant açarak destek verecekleri ifade etti. Karataş, dernek olarak üyelerini davet etti.
Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör:
Etiketler: Fuarda, MAD, de, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı