Haber Detayı
06 Nisan 2021 - Salı 09:10 Bu haber 3825 kez okundu
 
Sözen sevinçli haberi duyurdu
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yaptığı açıklama ile, bir süredir COVİD 19 tedavisi gören aile fertlerinin sağlık durumunun normale döndüğünü duyurdu.
YAŞAM Haberi
Sözen sevinçli haberi duyurdu

Bir süredir COVİD 19 tedavisi gören eşi, çocukları, kardeşleri, yeğenleri ve tüm diğer aile fertlerinin sağlık durumunun normale döndüğünü duyuran Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen açıklamasında koronavirüs tedbirlerine mutlaka uyulması konusunda da uyardı.

Sözen yaptığı açıklamada;
"Değerli hemşehrilerim,
Bir süredir COVİD 19 tedavisi gören eşimin, çocuklarımın, kardeşlerimin, yeğenlerimin ve tüm diğer aile fertlerimizin bugün itibarıyla testlerinin NEGATİF’e dönüştüğünü siz değerli hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum.
SAĞLIĞIN VE SEVGİNİN EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİMİZ olduğu bilinciyle, ailece geçirdiğimiz bu zorlu süreçte bizlere destek olan siz değerli dostlarımıza ve hemşehrilerimize bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Ayrıca ailemin tedavilerinin en hassas şekilde yapılmasını özveriyle sağlayan başta Özel Akdeniz Hastanesi yöneticilerine, hekimleri ve çalışanları olmak üzere Manavgat’ımızda görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza ayırt etmeksizin sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Bu hastalıkla ilgili tedavi gören tüm vatandaşlarımıza bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için acil şifalar diliyorum. Biz ailece bu hastalığın ne kadar fazla önemsenmesi gerektiğini bizzat yaşayarak öğrendik. COVİD-19 Manavgat’ımızdan, ülkemizden ve tüm dünyamızdan uzak olsun. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızdan Koronavirüs tedbirlerine mutlaka uymalarını bir kez daha önemle rica ediyor, tüm halkımıza sağlıklı, mutlu ve güzel günler diliyorum" dedi.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Sözen, sevinçli, haberi, duyurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı