Tıbbi sarf malzemesi satın alınacak

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIRAĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-MANAVGAT SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI43 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALIMI mal...

TIBBİ SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-MANAVGAT SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

43 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/278165

 

1-İdarenin
a) Adı:AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-MANAVGAT SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:SELIMIYE MAH. ÖZAL CAD. 22 07600 SİDE MANAVGAT/ANTALYA
c) Telefon ve faks numarası:2427533323 - 2427533325
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:43 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı:43 KALEM TIBBİ SARF MALZEMESİ ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:MANAVGAT AGIZ DİŞ VE SAĞLIĞI MERKEZİ BİYOMEDİKAL DEPO/AYNİYAT DEPO
ç) Süresi/teslim tarihi:Hastanenin yazılı siparişine istinaden 10 (on) gün içerisinde malzeme/malzemeler peyder pey teslim edilecektir 31.12.2024 tarihinde iş sona erer.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalanmasını takiben işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:28.03.2024 - 13:30
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):MANAVGAT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ TOPLANTI SALONU


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:
1- Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği kapsamında olan ürünler için Satış Yeri Yetki Belgesinin sunulması zorunludur.
2- İstekliler, Tıbbi Cihaz Yönetmelikleri kapsamında, teklif ettikleri ürünlerden TİTUBB/UTS kayıt bildirimleri yapılmış olan ürünler için UBB/UTS numaralarını TEKLİF CETVELİNDE VEYA TEKLİF EKİNDE sunacaktır.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Ürünlerin piyasaya arzına ilişkin belgelere ait bilgiler:
İstekliler ve isteklilerin teklif ettiği ürünlerin TITUBB/ÜTS kayıt / bildirim işlemi tamamlanmış olmalıdır. Teklif veren istekliler, teklif edilen ürünlerin / cihazların T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası (TITUBB)/ÜTS tarafından onaylanmış bulunan ürün numarasını teklifleriyle birlikte vereceklerdir. TITUBB/ÜTS tarafından onaylanmayan ürünlerin alımı yapılmayacaktır. Ancak, Tıbbi Cihaz Yönetmelikleri kapsamında olmayan ürünler veya cihazlar için TİTUBB/ÜTS kayıt veya bildirimi aranmayacaktır
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
İstekliler, idarenin talep etmesi halinde, ihaleden sonra, idarenin belirleyeceği tarih ve saate kadar en az 1 (bir) adet ücretsiz numune ve katalog vermelidir


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 180 (YüzSeksen) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01999581

11 Mar 2024 - 00:01 Antalya/ Manavgat- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nehir Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nehir Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nehir Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nehir Haber değil haberi geçen ajanstır.