Tavuk ürünleri satın alınacak

MANAVGAT S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İÇİN TAVUK ÜRÜNLERİ ALIMICEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ- S TİPİ KAPALI VE AÇIK ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKL...

MANAVGAT S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İÇİN TAVUK ÜRÜNLERİ ALIMI
CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ- S TİPİ KAPALI VE AÇIK ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI


MANAVGAT S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İÇİN TAVUK ÜRÜNLERİ ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/366077

 

1-İdarenin
a) Adı:CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ- S TİPİ KAPALI VE AÇIK ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI
b) Adresi:201/2 Sokak MANAVGAT/242
c) Telefon ve faks numarası:7476362 - 2427476965
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:MANAVGAT S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İÇİN TAVUK ÜRÜNLERİ ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı:MUHTELİF KİLOLARDA TAVUK ÜRÜNLERİ
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:MANAVGAT S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ GENEL BÜTÇE MUTFAK GIDA VE SOĞUK HAVA DEPOLARI
ç) Süresi/teslim tarihi:Kurumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda 01.06.2024 -31.12.2024 tarihleri arasında kurumumuz tarafından yazılı ve sözlü talebi ile ürün peyderpey şeklinde teslim alınacaktır. Bütün ürünler teknik şartnameye göre teslim alınacak beğenilmeyen ürünler aynı gün içeresinde yenisi ile değiştirilecektir. İdare malın %20 eksik yada fazlasının alıp almamakta serbesttir. İhtiyaç duyulan kırmızı et miktarı ,gerçekleşmesi beklenen tahmini miktar olduğundan herhangi bir nedenle(olası tahliyeler, mevcudun düşmesi ,olağanüstü hal vb.)alımı yapılamayan ürünler için ihale uhdesinde kalan firma idaremizden hiçbir şekildi hak talep edemez.
d) İşe başlama tarihi:01/06/2024-31/12/2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:15.04.2024 - 14:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):MANAVGAT S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU TOPLANTI SALONU


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:
Tavuk Ürünleri İhalesine katılacak istekli firmaların Tarım ve Orman Bakanlığı, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden verilmiş ‘’İşletme Onay Belgesini veya İşletme Kayıt Belgesini’’ yada Tavuk Ürünleri İhalesine katılacak istekli firma ile mezbahane işletmecisi arasında noter onaylı sözleşmenin bulunması durumunda sözleşme aslını ve sözleşme de adı geçen mezbahaneye ait Tarım ve Orman Bakanlığı, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden verilmiş ‘’İşletme Onay Belgesini veya İşletme Kayıt Belgesini’’ istekli firmanın ihale dosyasında Kurumumuza ibraz etmesi zorunludur.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:
Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 30 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.
BENZER İŞLERE AİT RESMİ KURUMLARDAN ALINMIŞ OLAN İŞ DENEYİM BELGELERİNİN EKAPTA KAYITLI OLMASI ZORUNLUDUR.ÖZEL SEKTÖRE YAPILMIŞ OLAN İŞLERLE İLGİLİ İŞ DENEYİM BELGESİ İÇİN SÖZLEŞME VE SÖZLEŞMEYE BAĞLI FATURALAR OLACAKTIR.İŞ DENEYİM BELGESİNİN TUTARI HESAPLANIRKEN YAPILAN İŞLERE AİT KDV HARİÇ FİYAT ÜZERİNDEN HESAPLAMA YAPILACAKTIR.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN02005579

20 Mar 2024 - 05:49 Antalya/ Manavgat- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Nehir Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Nehir Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Nehir Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Nehir Haber değil haberi geçen ajanstır.